توضیح بیشتر

دانشیار گروه گوش، حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و فوق تخصص گوش. در سال 1336 در شهر اصفهان متولد شد. تحصیلات ابتدایی را در مدرسه عباسی گذراند و دوره دبیرستان را در دبیرستان های سعدی و ادب اصفهان سپری کرد و دیپلم تجربی گرفت. سپس به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رفت و رشته پزشکی را در مدت شش سال در این دانشگاه گذراند و تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رشته گوش حلق و بینی گرفت و در سال 1365 فارغ‌التحصیل شد و سپس در دانشگاه تهران از سال 1370 تا 1372 تحصیلات تکمیلی را گذراند و در این زمان علاوه بر کار به تحصیل ادامه داد و در رشته جراحی‌های گوش فلوشیپ فوق تخصص گرفت وی ادامه تحصیل خود را در دانشگاه استرالیا و دانشگاه بلژیک در رشته جراحی تومورهای گوش داخلی و سی پی انگل که مربوط به جراحی‌های مشترک گوش و مغز است و جراحی‌های خواب و خُرخُر و آپنهٔ هنگام خواب و تنگی نفس‌های شبانه هنگام خواب می‌باشد طی نمود.
کار خود را از سال 1372 در بیمارستان شهید صدوقی و دانشگاه علوم پزشکی بیمارستان الزهرا (س) شروع کرد و 27 سال است که به‌عنوان دانشیار علوم پزشکی اصفهان سابقه خدمت دارد. از اوایل جنگ در طول عملیات جنگ در جبهه‌ها اعزام شد و پس از جنگ در دانشگاه اصفهان فعالیت خود را درزمینهٔ‌های علمی ادامه داد از آثار علمی مکتوب ایشان تألیف کتاب گوش پزشکی نوین و دو جلد کتاب دیگر درزمینهٔ گوش و حلق و بینی است. در سال 1384 به دلیل تحقیقات و مقالات درزمینهٔ بیماری‌های گوش و حلق و بینی مخصوصاً جراحی‌های گوش در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به‌عنوان محقق نمونه در این دانشگاه شناخته شد در سال 1373 به‌عنوان پایه‌گذار جراحی‌های نوین گوش داخلی شناخته شد و لوح تقدیر دریافت نمود. در سال 1375 با توجه به مقاله و تحقیقاتی که در رابطه با کم‌شنوایی و ارتباط آن با بیماری‌های کلیوی داشت برنده جایزه جشنواره بوعلی در کشور شد و همچنین مقالات بسیار زیادی از وی در مجلات ایرانی و خارجی به چاپ رسید و در کنگره‌های متعدد داخلی و خارجی به‌عنوان سخنران حضور یافت.
با توجه به تجربه جراحی‌های تومورهای گوش از طریق مغز، جراحی‌های رادیکال و وسیع گوش ناحیه سی پی انگل مغز را از سال 1372 در بیمارستان الزهرا آغاز کرد و هنوز ادامه دارد و نقطه امیدی برای بیماران کم‌شنوا و مبتلابه سرگیجه و عفونت‌های گوش و بیماران سر و گردن می‌باشد.
با توجه به علاقه ایشان به امور فرهنگی و علمی در سال 1382 مجوز چاپ و انتشار نشریه علمی، اجتماعی و پزشکی پیام طب را در اصفهان کسب و این نشریه را از آن سال تاکنون به‌طور مرتب و ماهانه در اصفهان نشر و توزیع نموده است.

پرسش و پاسخ

پرسش های خود را در زمینه مسائل مرتبط با این صفحه در اینجا مطرح کنید. با عضویت و ورود به سایت نیازی به تکمیل فیلدهای فرم نخواهید داشت.

در صورتی که قبلا در ربات عضو شده اید، می توانید با وارد کردن شناسه ای که ربات به شما می دهد یا نام کاربریتان در پیام رسان تلگرام، پاسخ به پرسش خود را در ربات دریافت کنید.

ربات تلگرام خدمات بی نظیری ارائه می دهد؛ یکی از این خدمات امکان ارسال پرسش به عموم متخصصین یک رشته وهمچنین ارسال پرسش به یک فرد یا مرکز خاص است. به سادگی با آی دی:

@tebdirbot

ویا فشردن دکمه زیر عضو شوید:

موقعیت در نقشه

اصفهان چهارراه پلیس - ابتدای شریعتی شرقی - جنب بانک صادرات تلفن: 031-36276173 ساعات کار: به جز سه شنبه و پنجشنبه، 5 تا 8 عصر