New York

طب دایرکتوری چه امکاناتی به من ارائه می دهد؟

طب دایرکتوری صفحه ای با آدرس اختصاصی در اختیار شما قرار می دهد. برای مثال  http://tebd.ir/yourname این صفحه مختص فعالیت های حرفه ای طراحی شده و امکانات فراوانی را ارائه می دهد از جمله:

  • اطلاعات تماس
  • زمینه های فعالیت
  • اطلاعات تکمیلی
  • مقالات
  • مکان در نقشه
  • بخش ارسال پرسش و پاسخ
  • و ...

تمام این امکانات به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
علاوه بر این با ایجاد این صفحه و تایپ شناسه انگلیسی مثلا (yourname) در ربات تلگرام طب دایرکتوری به آدرس: http://t.me/tebdirbot و یا @tebdirbot بیشتر اطلاعاتی که در صفحه شما موجود است، در ربات هم قابل دسترسی خواهد بود. از سوی دیگر لینک مستقیم http://t.me/tebdirbot?start=yourname هم در اختیار شما خواهد بود تا در هر جای دنیا، کارت ویزیت خود را مستقیما در ربات تلگرام به کاربران نمایش دهید. همچنین ربات خدمات دیگری ارائه می دهد که می توانید جهت اطلاع از آنها به این لینک مراجعه فرمایید.

من سایت شخصی یا حرفه ای دارم. چه نیازی به عضویت در طب دایرکتوری است؟ و یا به عبارتی داشتن صفحه در طب دایرکتوری چه مزیتی نسبت به داشتن سایت شخصی دارد؟

اهمیت ایندکس ها

سایت های شخصی گزینه ای مهم جهت ارتباط و معرفی خدمات است. اما جایگزین صفحات حرفه ای و شبکه های اجتماعی نخواهند بود. چرا که سایت شخصی شما نمی تواند به عنوان یک سایت عمومی در زمینه خدمات شما ایندکس شود. به عنوان مثال در صورتی که شما در زمینه پزشکی فعالیت دارید با جستجوی کلمه "پزشکی" احتمال بسیار کمی دارد که سایت شما حتی در چند صفحه اول نتایج جستجو حضور داشته باشد! پس شما نیاز به سایت های همگانی جهت معرفی خدمات خود در سطح وسیع خواهید داشت.

طبیعی است که هر چه حوزه فعالیت این سایت های همگانی و دایرکتوری ها تخصصی تر باشد هم از لحاظ شان و منزلت حرفه ای و هم از لحاظ رتبه بندی جستجو امتیاز بالاتری وجود خواهد داشت.

به روز بودن و تکامل خدمات

به روز کردن خدمات، طراحی و امکانات سایت شخصی نیاز به صرف زمان، هزینه ، تخصص و انرژی زیادی دارد که از توانایی بسیاری از صاحبان کسب و کار خارج است و به همین دلیل در نهایت بیشتر سایت ها اختصاصی صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط (اگر وجود داشته باشد) غیر فعال هستند، به روز نیستند و بیشتر به عنوان کارت ویزیت استفاده می شوند. علاوه بر این سایت ها شخصی امکانات جانبی سایتی مثل طب دایرکتوری را ارائه نمی دهند.

معرفی سایت شخصی

اطلاعات سایت شخصی شما در صفحه شما در طب دایرکتوری نمایش داده می شود و همین امتیازی بسیار مهمی خواهد بود برای معرفی و افزایش بازدید و امتیاز جستجوی سایت شما.

چرا باید زودتر ثبت نام کنم؟!

شناسه بهتر و آدرس بهتر!

به چند دلیل بسیار مهم که مهمترین آن محدود بودن شناسه ها است. هر کلمه یک بار قابل انتخاب است برای مثال اگر شناسه انگلیسی yourname قبلا انتخاب شده باشد، آدرس tebd.ir/yourname به این شخص اختصاص داده خواهد شد و شناسه او در ربات نیز خواهد بود. و شما دیگر نمی توانید شناسه yourname را انتخاب کنید. ثبت نام سریع برابر است به دسترسی به شناسه های بیشتر و با کیفیت تر!

تخفیفات و هدیه های بسیار

طب دایرکتوری جهت افرادی که اولین اعضای سایت هستند تخفیفات و همچنین کدهای هدیه اختصاصی در نظر گرفته است که تقدیم خواهند شد.
داشتن زمان بیشتر برای شناخته شدن
هرچه صفحه شما دارای قدمت بیشتری باشد، در موتورهای جستجو شناخته شده تر خواهد بود و در نتیجه امتیاز بیشتری خواهد داشت.

پرسش و پاسخ

پرسش های خود را در زمینه مسائل مرتبط با این صفحه در اینجا مطرح کنید. با عضویت و ورود به سایت نیازی به تکمیل فیلدهای فرم نخواهید داشت.

در صورتی که قبلا در ربات عضو شده اید، می توانید با وارد کردن شناسه ای که ربات به شما می دهد یا نام کاربریتان در پیام رسان تلگرام، پاسخ به پرسش خود را در ربات دریافت کنید.

ربات تلگرام خدمات بی نظیری ارائه می دهد؛ یکی از این خدمات امکان ارسال پرسش به عموم متخصصین یک رشته وهمچنین ارسال پرسش به یک فرد یا مرکز خاص است. به سادگی با آی دی:

@tebdirbot

ویا فشردن دکمه زیر عضو شوید: